Hakkımızda | HT 360 Spin Video Booth


Hakkımızda

HT360spin olarak; parti, balo gibi etkinliklerde misafirlere sunalabilen, veya profesyonel olan veya olmayan ürün tanıtım çekimlerinde kişilere farklı video ve fotoğraf içerikleri oluşturmalarına yardımcı olan platformlar üretiyoruz.

HT 360 Spin markası, daima ileriyi hedefleyen ve çocukluk arkadaşı olan iki mühendis tarafından kurulmuştur. Gençlik yıllarından beridir pek çok fikri projeyi hayata geçirmek için hayal güçlerini kullanan bu ikili, kariyerlerini kendi yollarında kullanmak üzere yola çıktılar. 2021 yılında başlayan ilk prototip maceralarını 2022 yılı sonunda profesyonel olarak geliştirdikleri HT 360 Spin Video Booth ürünü ile eğlence sektörüne giriş yaptılar.

HT 360 Spin, daima müşteriye en rahat ve en kolay kullanılabilen ürünleri sunma hedefi ile ürünler geliştirmeye devam edecektir.

Tell your visitors a bit about yourself, your brand, and how it all came to be. You want to make sure that you’re not too general in your body copy. If you’re thinking about a content marketing strategy, the better you tailor your content to your audience, the better engagement you will get. Having a niche helps, because that way you can really narrow down not just your content, but also your own expertise. This will make it easier to brand your business and yourself. 

Communicate your brand’s values and missions on this page. You can get personal with the reader, too, by explaining the motivation behind your brand – and paint a picture of where you hope to take it in the future. This way, potential customers get to know you a little bit, making it easier for you to convince them to make a purchase.